Rock

Këngë Për Kosovën - Nikollë Nikprelaj - Oj Lulja E Malësisë (Cassette, Album)

8 thoughts on “ Këngë Për Kosovën - Nikollë Nikprelaj - Oj Lulja E Malësisë (Cassette, Album) ”

 1. Vile says:
  Kënga për Kosovën që përloti miliona njerëz në mbarë botën. Dosier February 21, - Shpërndaje: Në vitin e tërë bota ishte solidarizuar me tragjedinë e kosovarëve. Ishte grupi "Kelly Family" që bëri këngën “Children of Kosovo”, një këngë që kishte pushtuar majat e .
 2. Yozshubei says:
  FIFA ka publikuar renditjen e re, ku Kosova dhe Shqipëria edhe pse nuk kanë zhvilluar asnjë ndeshje, kanë përparuar në renditje. Kosova në renditjen e fundit mbante pozitën e të, ndërsa tani është një pozitë më lartë në vendin e me 97 pikë. Renditja mund të përmirësohet për Kosovën.
 3. Faejind says:
  Kenge per Kosoven. nga Kasem Trebeshina BZ Libër i ri. Përshkrim i shkurtër. Duhet ta shkruash një poemë për Kosovën? Këtë e kanë bërë shumë prej mjeshtrave të letrave shqipe dhe këtë gjë bëri edhe Kasem Trebeshina, duke ia dedikuar këto vargje Kosovës, UÇK-së, dëshmorëve dhe miqve të tij.
 4. Malara says:
  Dec 02,  · 50+ videos Play all Mix - Nikolle Nikprelaj - Oj Kosove e kuqe YouTube Gjyste Vulaj - LIVE Sofra e Shqipes ne Art Center Blue Sky (Official video HD) Gëzuar - .
 5. Brahn says:
  Jul 11,  · UEFA ka kohë që ka publikuar orarin e ndeshjeve duke përcaktuar që kjo sfidë që është e katërta për Kosovën në këto eliminatore të zhvillohet nga orar Të kujtojmë se Kosova aktualisht është në pozitën e tretë me 5 pikë të tubuara, Çekia ka një pikë më shumë në vendin e dytë, kështu që pikët nga kjo sfidë.
 6. Nijind says:
  42 eurodeputetë i kërkojnë Macronit e Ruttes liberalizimin e vizave për Kosovën 7 Korrik, - Ky është i ftuari i radhës nga Gjykata Speciale.
 7. Misho says:
  Ata shprehen optimistë se GJND-ja do të japë mendim pozitiv për Kosovën. Institucionet dhe subjektet politike në Kosovë presin nga Gjykata Ndërkombëtare e Drejtësisë një proces të drejtë, të paanshëm dhe në favor të Kosovës dhe të së drejtës së popullit të saj për liri e pavarësi.
 8. Febei says:
  Teksti dhe videoklipi i kenges Moj Kosovë Tu Njeftë E Mira nga Nikolle Nikprelaj, Nikollë Nikprelaj, Nikoll Nikprelaj. Vizitoni portalin TeksteShqip per me shume tekste dhe klipe shqiptare.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *