Rock

Falma Dashurin - Nikollë Nikprelaj - Oj Lulja E Malësisë (Cassette, Album)

6 thoughts on “ Falma Dashurin - Nikollë Nikprelaj - Oj Lulja E Malësisë (Cassette, Album) ”

 1. Akizragore says:
  Feb 09,  · Nikolle Nikprelaj - Kanga e Gjyshit - Duration: Folk Albania 43, views. Bash ku rrinë Shqipet e Malit ka pas kën Kulla e Prëk Calit - Duration:
 2. Monos says:
  3. Nëse asnjëra nga variantet e mësipërme nuk të duket e përshtatshmë, atëherë kalo tek varianti letrar dhe romantik i të shkruarit të një letre dashurie, e cila mund të jetë letër e dërguar me postë, e dhënë dorazi, apo letër e dërguar me email. Nuk këshillojmë përdorimin e sms apo .
 3. Jurn says:
  Album Libra Drejtësi Institucione; Foto interesante Jam Jennifer Justin Kaos Jom kon djal i mire Kenge kenge dasmash Kenge shqiptare kolazh kosova live Lopez love Lyrics Me music new Nikolle Nikprelaj Official Omar On onair parfumin Pitbull po te pres pop popullore Potpuri qeshim Rrenjet RRenjet Tona rrenjet tona shakira shqip.
 4. Nilmaran says:
  Jan 16,  · Nikollë Nikprelaj bëhet milioner Hana. January 16, 0 Së fundmi bashkë me familjen e tij vizitoi Dubain, një ndër vendet më të mëdha turistike në botë shkruan Kosovarja. Natyrisht se është një vend ku luksi nuk njeh kufi e që duhet të kesh një shumë të madhe parash me vete.
 5. Vujin says:
  Nikollë Nikprelaj: Nikollë Nikprelaj - Oj Lulja E Malësis (Album) 3 versions: PGP RTS: Yugoslavia: Sell This Version: 3 versions: Stela*, Orkestar Miška Živanovića: Stela*, Orkestar Miška Živanovića - Stela (Album) 2.
 6. Baramar says:
  Dec 30,  · Oj mos ja ba me hile moj qunit jabanxhi Vaj Vaj Vaj quno ti mos qaj Se vjen lala sonte lotet do ti laj Nikolle Nikprelaj - Lulja e blinit - Duration: UskanAlban , views.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *